DIIL GANG

Jedność-Lojalność-Braterstwo!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

pozmienialiśmy sposób rangowania, niedługo dodamy jeszcze dwie grupy rang pozdrooo

#1 2012-08-12 22:56:00

TheKamel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 15
Punktów :   

HG!!

Hemp Gru – polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop[2]. Zespół powstał w 1998 roku w Warszawie z inicjatywy raperów: Roberta "Wilka" Darkowskiego znanego z występów w grupach FJS i Molesta Ewenement i Macieja "Bilona" Bilki[2][3]. Skład współtworzą także DJ Steez oraz hypeman Marek "Żary" Omelańczuk. Formacja współpracowała z takimi grupami i wykonawcami jak: WWO, Zipera, Pono, Peja, Sokół, Koras, Ero, ZIP Skład, Pablopavo, Włodi, RRI, Bez Cenzury, JWP, THS Klika, Dixon37, Firma czy Ras Luta.

Z zespołem związany jest także kolektyw Diil Gang w którego skład wchodzą: Damian "Bas Tajpan" Krępa, Maciej "Bilon" Bilka, DJ Steez, DJ Story, Przemek "Fuso" Łuniewski, Hudy HZD, Jasiek MBH, Jongmen , Kubiszew, Kulfon, Łukasz "Paluch" Paluszak, Szczurek, Szwed SWD, Robert "Wilku" Darkowski i Marek "Żary" Omelańczuk[4].
Materiał zaczerpnięty z www.wikipedia.pl ;D


Życie jest chwilą. Możesz je wykorzystać, lub nie robić nic i po prostu ono minie. Jedni je wykorzystają, inni obudzą się jak już będzie za późno, a następni nie obudza się w ogóle. DIIL OR DIE ELO

Offline

 

#2 2012-08-15 12:22:35

DG-matikgi-DG

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 19
Punktów :   

Re: HG!!

Czemu nie jest napisane, że ja to zrobiłem tylko TheKamel?? LOL! xDD


I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.

Offline

 

#3 2012-08-16 15:08:20

TheKamel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 15
Punktów :   

Re: HG!!

A HUJ WIE xD


Życie jest chwilą. Możesz je wykorzystać, lub nie robić nic i po prostu ono minie. Jedni je wykorzystają, inni obudzą się jak już będzie za późno, a następni nie obudza się w ogóle. DIIL OR DIE ELO

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.back2black.pun.pl www.corehoundpack.pun.pl www.rpgnaruto.pun.pl www.zip08.pun.pl www.naruto-game-battle.pun.pl